Druk przelewu online

 


Druk przelewu online – szybko, łatwo i bezpiecznie!

W naszym serwisie w szybki i łatwy sposób wygenerujesz wypełniony druk przelewu, gotowy do zrealizowania. Uzupełnienie wszystkich pól formularza zajmuje zaledwie chwilę, bowiem uzupełnić musisz jedynie nazwę odbiorcy, numer rachunku odbiorcy, kwotę przelewu, Twój numer rachunku i swoje dane osobowe. Musisz także podać tytuł przelewu. Po wypełnieniu wszystkich pól druku przelewu online, możesz wygenerować plik w formacie .pdf lub .doc gotowy do druku. Zapisany w tej formie druk przelewu bankowego, możesz bez problemu wydrukować i zanieść do banku lub zrealizować w innej placówce, jak np. Poczta Polska.

Generator druku przelewu

Generowanie druku przelewu pocztowego online pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a w dodatku poprawia czytelność samego blankietu. Ręczne wypełnianie druku przelewu często prowadzi do zmniejszenia jego czytelności. Wprowadzone na druku przelewu dane w powyższym formularzu możesz poprawić w dowolnej chwili, co nie jest możliwe w przypadku papierowego blankietu. Dlaczego warto skorzystać z generatora druku przelewu? Charakter pisma wielu osób, dla kasjerek w bankach, w Urzędzie Skarbowym, ZUS-ie czy na Poczcie Polskiej, może sprawiać trudności w odczytaniu danych. Źle odczytane dane z druku przelewu prowadzić mogą do błędnego zrealizowania polecenia zapłaty, wpłaty gotówkowej, przelewu, czy też wpłaty na konto bankowe.

Szybkie wypełnianie druku przelewu

Używając generatora druku przelewu online unikamy sytuacji, w której dane mogą być źle odczytane. Ręczne wypełnianie dużej ilości druków na przelew może również powodować dyskomfort, dlatego zdecydowanie lepszą opcją jest korzystanie z gotowego wzoru druku przelewu bankowego, który wypełnia się bezpośrednio w przeglądarce internetowej, zupełnie za darmo. Wypełnienie blankietu zajmuje dosłownie kilkanaście sekund, po czym możemy już wydrukować gotowy druk przelewu bankowego. Formularz pozwala na generowanie druków polecenia przelewu, wpłat gotówkowych, przelewów bankowych czy poleceń zapłaty.

Program umożliwia generowanie druków do ZUS, Urzędu Skarbowego i banku. Po wypełnieniu blankietu przelewu możesz zapisać go na dysku w formacie pdf i doc. Zapisane w ten sposób aktywne polecenia przelewu, w łatwy sposób można wydrukować na praktycznie każdym komputerze z dostępem do drukarki. Dane podane w formularzu nie są nigdzie zapisywane, a więc generowanie druków jest całkowicie bezpiecznie. Jest to szczególnie ważne dla osób, które wykonują duże ilości przelewów i muszą mieć pewność, że podawane dane nie są w żaden sposób gromadzone na serwerach.

Druki przelewu Poczta Polska

Mimo, iż żyjemy w dobie Internetu, druki przelewu Poczty Polskiej w dalszym ciągu nie wyszły z użytku. Dlaczego tak się dzieje? Część wykonywanych przelewów z konta na konto, czy też poleceń zapłaty muszą być wykonywane w sposób tradycyjny, czyli przy tzw. okienku. Tą metodę stosuje się często przy wykonywaniu przelewów podatkowych oraz przy uiszczaniu opłat do ZUS. Przygotowane online druki przelewu mogą jednak ten proces usprawnić, bowiem danych na blankiecie nie wpisujemy ręcznie, a wyłącznie za pomocą klawiatury komputera.