Ile kosztuje wynajęcie wózka widłowego z operatorem?

Ile kosztuje wynajęcie wózka widłowego z operatorem?
Oceń!

Wózki widłowe to pojazdy przemysłowe, które najczęściej wykorzystuje się w budownictwie oraz w zakładach produkcyjnych i na magazynach. Ich głównym zadaniem jest podnoszenie ciężkiego sprzętu i materiałów. Można wynająć sam wózek widłowy, ale istnieje także opcja wynajęcia wózka widłowego wraz z operatorem.

Korzyści z wynajmu wózków widłowych

Posiadanie wózka widłowego, zwłaszcza, gdy prowadzi się własny biznes w branży budowlanej, handlowej czy też produkcyjnej, oznacza znaczną oszczędność czasu pracy. Obecnie wiele firm umożliwia wypożyczenie wózków widłowych. Nie trzeba od razu kupować wózka widłowego,zwłaszcza gdy potrzeba jego użycia jest jednorazowa. Firmy świadczące usługi w zakresie wynajmu wózków widłowych dysponują szeroką gamą modeli tego typu pojazdów o różnych nośnościach i wysokościach. Dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie.

Istnieje także możliwość wynajęcia wózka widłowego wraz z operatorem. Wiadomo, że tego typu pojazdy przemysłowe wymagają do obsługi przeszkolonych operatorów, posiadających odpowiednie uprawnienia do obsługi wózków. Dzięki temu ktoś, kto chce wynająć wózek tylko na jeden dzień, nie musi dodatkowo szukać operatora, bo otrzyma zarówno wózek, jak i operatora, w pakiecie.

Tego typu wynajem jest doskonałym wyborem dla osób, które nie posiadają zbyt dużego budżetu i interesują je jedynie niewielkie inwestycje w tym zakresie. Poza tym warto dodać, że przy wynajmie, zwłaszcza tym długoterminowym, nie trzeba zajmować się konserwacją i naprawą wózków widłowych, bo wszystkim tym zajmuje się firma świadcząca usługi w zakresie wynajmu wózków widłowych.

Ceny za wynajem wózka widłowego z operatorem

Cena za wynajem wózka widłowego różni się w zależności od:

  • dostawcy,
  • okresu wynajmu,
  • pożądanego modelu pojazdu,
  • liczby wypożyczanych wózków,
  • opcją wynajęcia z operatorem lub bez.

W zależności od tego, jakie składowe będą brane pod uwagę, im dłużej wypożyczany jest wózek widłowy, tym niższa staje się stawka dzienna.

Większość firm oferuje ceny i dokładne warunki wynajmu wypożyczanego urządzenia bezpośrednio na swojej stronie internetowej. W ten sposób każdy może zapoznać się z cenami wypożyczanego urządzenia. Warto jeszcze dodać, że jeśli wypożyczony wózek widłowy ma zostać przywieziony na miejsce, należy również wziąć pod uwagę koszty transportu.

Obecnie przyjmuje się, że średni koszt wynajęcia wózka widłowego wraz z operatorem wynosi od 100 do 150 zł za godzinę.