Jak szybko i wygodnie zlecić przesyłkę za pomocą giełdy transportowej?

Jak szybko i wygodnie zlecić przesyłkę za pomocą giełdy transportowej?
5 (100%) głos[ów]

Giełdy transportowe umożliwiają wygodną komunikację pomiędzy zlecającymi a przewoźnikami. Dzięki dedykowanym platformom transport różnego rodzaju przesyłek jest jeszcze prostszy i szybszy. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kurierów, którzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia paczek niestandardowych na terenie Polski i Europy lub cena usług jest zbyt wysoka. Jak zlecić transport towarów za pomocą giełdy transportowej?

Czym jest giełda transportowa?

Giełda transportowa to platforma, która łączy zleceniodawców i firmy transportowe, umożliwiając szybkie dodawanie ogłoszeń i szukanie przewoźników. Z giełdy korzystają zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą zlecić transport towarów. Giełdy transportowe nie pobierają żadnych prowizji za dodanie ogłoszenia, ani pozyskania zleceń. Korzystanie z platformy, takiej jak wyslijbusem.pl jest bezpieczne, proste i wygodne. Dzięki niej klienci szybko mogą znaleźć firmę transportową, która bezpiecznie przewiezie ładunek, zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy. Profesjonalni przewoźnicy zapewniają nie tylko sam transport rzeczy, ale również przygotowanie i zabezpieczenie przesyłki. 

Jak dodawać ogłoszenia na platformie? 

Nadawcy mogą w wygodny sposobów zamieścić ogłoszenie na giełdzie transportowej. Wystarczy, że założą konto na platformie i utworzą zlecenie. W ogłoszeniu warto podać szczegółowe informacje na temat ładunku; wymiary, wagę, rodzaj przesyłki, trasę, cenę i ewentualnie dodatkowe wytyczne dotyczące przewozu towaru. W ciągu kilku minut przewoźnicy składają oferty – wystarczy wybrać najkorzystniejszą i skontaktować się ze zleceniobiorcą. Po wykonaniu usługi przewozu przesyłki, zleceniodawcy mogą wystawić opinię firmie transportowej wraz z oceną.

Jakie przesyłki można zlecać przy pomocy giełdy transportowej?

Korzystając z giełdy transportowej znalezienie rzetelnego przewoźnika jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Profesjonalne platformy weryfikują wszystkie firmy transportowe, które odpowiadają na ogłoszenia zleceniodawców. Za pośrednictwem giełdy osoba prywatna, jak i przedsiębiorca mogą zlecić transport ładunków o dowolnych gabarytach, takich jak palety, pojazdy, sprzęty RTV i AGD, maszyny budowlane, sprzęt sportowy, meble, dzieła sztuki, zwierzęta czy przedmioty wymagające specjalnej ostrożności. Transport przesyłek o dowolnych gabarytach nie musi stanowić problemu. Z giełdą transportową zleceniodawcy sprawnie zlecą przewóz rzeczy na dowolnej trasie krajowej i międzynarodowej.