Paczki do Rumunii tylko z Olza Logistic!

Paczki do Rumunii tylko z Olza Logistic!
Oceń!

Doskonały łańcuch logistyczny oparty o codzienne (własne) linehuale, kompletny serwis pobrań i pełna logistyka zwrotów – jeśli myślisz o wysyłce paczek do klientów w Rumunii powinieneś to zrobić razem z Olzą Logistic.

Kompleksowe rozwiązanie dla przesyłek do Rumunii

Obsługiwane przez Olzę paczki standardowo docierają z Polski do odbiorców w Rumuni w 48 godzin. W przypadku pobrań, należności przelewane są niezwłocznie po ich otrzymaniu, a sprzedawca nie musi w tym celu prowadzić rachunku w lokalnej walucie (RON). Korzystając z usług Olzy nadawca unika także konieczności relabelingu, bowiem docelowe etykiety przewozowe drukuje bezpośrednio z systemu nadawczego operatora.

Oferta Olzy to jedna z najbardziej kompleksowych i najlepszych cenowo ofert na wysyłkę paczek do Rumunii. Podobne warunki Olza Logistic świadczy także przy dostawach do Czech, Słowacji i Węgier. Skrojona na potrzeby nadawców biznesowych propozycja jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla e-sklepów zaczynających lub rozwijających sprzedaż na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków e-commerce w Europie.

Rumunia – czarny koń europejskiego e-commerce

Sektor e-commerce w Rumunii przekroczył w zeszłym roku próg 4,3 mld euro i w 2020 ma osiągnąć ponad 5 mld euro. Rumuni wydają dziennie średnio 12 milionów euro na zakupy w sieci.

W Rumunii obserwujemy od kilku lat w miarę stabilne zwyczaje e-konsumentów. Kupujący decydują się na zakupy w popularnych na rynku sklepach internetowych, które charakteryzują się najniższymi cenami i najszybszą dostawą. To główne czynniki wpływające na podjęcie decyzji o zakupie. W ostatnich 12 miesiącach odnotowano także coraz większe znaczenie poleceń, które w 2021 roku mogą mieć już kluczowe znaczenie w decyzjach zakupowych.

Rumuni są dość zachowawczy jeśli chodzi o płatności. Według PayU prawie 80% zamówień w sieci jest opłacanych za pobraniem, a pozostałe 20% za pośrednictwem płatności on-line. Statystyka ta odnosi się do wszystkich transakcji online, w tym usług i opłat, a nie tylko do zakupów produktów materialnych.

Siła m-commerce. Rumuni kupują smartfonami

Blisko 72% ruchu w rumuńskich e-sklepach generowane jest przez urządzenia mobilne. W przypadku dużych sklepów internetowych wskaźnik ten przekracza 80%! W efekcie około 65% zakupów on-line w Rumunii dokonywanych jest za pomocą smartfonów. Jeśli chodzi o całkowitą wartość sprzedaży on-line, to również tutaj górą są urządzenia mobilne: 57 % vs. 43%.

Wykorzystaj swoją szansą z profesjonalnym partnerem logistycznym

Szybka, terminowa dostawa jest dzisiaj jedną z kluczowych przewag na wymagającym rynku e-commerce. Szczególnie jeśli towar wysyłany jest spoza kraju docelowego w ramach handlu transgranicznego. Olza Logistic posiada ponad 9 lat doświadczenia w logistyce cross-border i ponad 2000 zadowolonych klientów wysyłających codziennie paczki do Rumunii, Czech, Słowacji i na Węgry. Jeśli szukasz najlepszej opcji logistycznej dla swojego biznesu, to właśnie ją znalazłeś.