Przesyłki kurierskie.

Przesyłki kurierskie.
5 (100%) głos[ów]

W dzisiejszych czasach chyba praktycznie każdy, w większym bądź mniejszym stopniu korzysta z usług kuriera. Usługi doręczania paczek oferuje coraz więcej różnych operatorów, a co więcej tego rodzaju usługi można dziś bardzo łatwo zamówić przy pomocy Internetu. W związku z tym powstało dużo serwisów, pośredniczących w świadczeniu tego rodzaju usług, także klientom indywidualnym.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego kuriera?

Kwestie, które są dla nas z punktu widzenia klientów najistotniejsze w związku z dostarczaniem przesyłek pod wskazany adres to przede wszystkim niezawodność, bezpieczeństwo przesyłki i czas potrzebny na jej dostarczenie. Istotny aspekt stanowi również cena. Możliwość zamówienia kuriera do domu w tzw. opcji od drzwi do drzwi jest o tyle wygodne i praktyczne, że pozwala nam na wysyłkę, nawet naprawdę dużych gabarytów. Serwis lepszykurier.pl pozwala nawet na wysyłkę paczek paletowych o masie powyżej 1000 kg, zarówno na terenie kraju, jak też poza jego granicami.

Oferta lepszykurier.pl

W trosce o zadowolenie naszych klientów prowadzimy bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju usług, począwszy od niewielkich paczek, w dostarczaniu których najistotniejsza jest niska cena i szybka dostawa, aż po duże gabaryty i najbardziej priorytetowe przesyłki. W naszej ofercie znajdują się paczkomaty, paczka w Ruchu oraz wielu przewoźników taki jak m.in DHL, DPD, FEDEX, GEIS I INPOST. Dodatkowymi możliwościami nadawania przesyłek jest również awizacja telefoniczna przesyłki, ubezpieczenie, pobranie w tym pobranie express czy też powiadomienie email. Wysyłanie nigdy nie było prostsze, przyjemniejsze, szybsze i tańsze – razem z lepszykurier.pl przekonasz się, co naprawdę oznacza, że kurier jest lepszy od innych, a nawet najlepszy. Co więcej, aby ułatwić Państwu proces wysyłania dużej ilości paczek oferujemy możliwość integracji konta na naszym serwisie z Twoim profilem na Allegro lub z Twoim sklepem internetowym. Dzięki temu przesyłanie i nadawanie, nawet bardzo dużej ilości paczek staje się zdecydowanie łatwiejsze, niż normalnie. Nie musimy bowiem wprowadzać wszystkich danych wysyłki manualnie, jedynie sprawdzając ich poprawność.

LEPSZYKURIER.PL obsługuje przesyłki kopertowe, paletowe, krajowe oraz zagraniczne do takich kierunków jak:

 • przesyłki do Niemiec
 • przesyłki do Austrii
 • przesyłki do Czech
 • przesyłki na Słowację
 • przesyłki do Anglii
 • przesyłki do Beli
 • do Bułgarii
 • przesyłki do Danii
 • przesyłki do Estonii
 • przesyłki do Finlandii
 • przesyłki do Francji
 • do Hiszpanii
 • przesyłki do Holandii
 • przesyłki do Grecji
 • przesyłki do Irlandii
 • przesyłki na Litwę

oraz do odleglejszych kierunków takich jak USA czy Chiny.

Dodatkowe rabaty w serwisie lepszykurier.pl dla stałych klientów!

Dbając o naszych stałych klientów, staramy się zapewnić im dodatkowe rabaty, w związku ze zlecaniem nam stałych comiesięcznych wysyłek różnego rodzaju paczek. Co za tym idzie, jeśli wysyłasz regularnie paczki za pośrednictwem naszego serwisu, możesz liczyć na dodatkowe obniżki cen. Doceniamy naszą współpracę i w związku z tym chcemy, aby również Państwo poczuli się docenieni przez nas. Dlatego też zachęcamy do zakładania konta na naszym portalu i wypróbowania naszych usług. Liczymy, że naprawdę szybko będziesz mógł się przekonać o tym, że lepszykurier.pl jest naprawdę lepszy od pozostałych firm kurierskich. Paczki, od formatu kopert, po ogromne gabaryty prześlesz za pośrednictwem formularza, dostępnego na naszej stronie internetowej. Oferujemy także różne dodatkowe usługi, takie jak wysyłanie paczek pobraniowych, wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą naszej firmy i korzystania z naszych usług – nie zwlekaj i już dziś przekonaj się, że naprawdę warto to zrobić!

Nasza pomoc.

Pomagamy Państwu w tedy jeśli zachodzi taka potrzeba. Lepszykurier.pl pomaga Państwu jeśli Państwa przesyłka ulegnie zniszczeniu, zaginięciu lub reklamacji.

Aby zamówić kuriera wystarczy wykonać jedynie cztery kolejne kroki!

Po rejestracji należy wypełnić formularz, w którym wpisuje się jedynie niezbędne informacje, które pomagają nam poprawnie zrealizować dane zamówienie. Dzięki jego przejrzystej budowie w trakcie wypełniania i zmieniania parametrów przesyłki ciągle można kontrolować cenę danej usługi. Po wypełnieniu całego formularza przechodzimy do opcji opłacenia wybranej opcji przesyłki. Płatności można realizować od razu po zamówieniu usługi, lub rozliczać się z nich w formie okresowej. Początkowo płatności realizuje się poprzez przelew internetowy, a więc najłatwiejszy sposób na opłacenie naszego zamówienia. W trzecim, kolejnym kroku należy wydrukować list przewozowy i zaplanować odbiór paczki. Otrzymasz link, dzięki któremu będziesz mógł sam ustalić dogodny termin odbioru przesyłki oraz będziesz mógł wydrukować etykietę, niezbędną do nadania paczki u kuriera. Ostatni krok stanowi odpowiednie opakowanie paczki i oczekiwanie na przyjazd kuriera w wyznaczonym dniu i godzinach jej odbioru.

Lepszykurier.pl oferuje również materiały jakie Państwo potrzebują do wysyłki swojej przesyłki. Są to m.in. koperty papierowe, folio paki, folie na listy przewozowe.

Zapraszamy na stronę lepszykurier.pl