Serwery Dell R740xd oraz Dell T330 – doskonały wybór dla firm

Serwery Dell R740xd oraz Dell T330 – doskonały wybór dla firm
5 (100%) głos[ów]


Urządzenia marki Dell cieszą się ogromną popularnością. Producent dostarcza na rynek technologiczny sprzęt najwyższej jakości, wykorzystujący innowacyjne rozwiązania.

Urządzenia marki Dell cieszą się ogromną popularnością. Producent dostarcza na rynek technologiczny sprzęt najwyższej jakości, wykorzystujący innowacyjne rozwiązania. Praca wielu firm możliwa jest wyłącznie wówczas, gdy wszelkie czynności wykonywane są wydajnie i sprawnie. Dell R740xd oraz Dell T330 to urządzenia polecane nawet najbardziej wymagającym środowiskom.

Charakterystyka serwera Dell R740xd

Współcześnie działające przedsiębiorstwa dostosowane muszą być do obecnych warunków. Coraz większa ilość gromadzonych danych sprawia, że ich obsługa wymaga dodatkowego wsparcia. Serwery stworzone zostały z myślą o firmach, którym zależy na zwiększeniu swoich zysków. W zależności od potrzeb i wielkości biznesu wszelki sprzęt powinien być maksymalnie dopasowany do indywidualnych preferencji.

Serwer Dell R740xd to innowacyjne i wydajne urządzenie, które dzięki maksymalizacji pamięci masowej zapewnia doskonały dostęp do informacji z każdego miejsca na świecie. Propozycja marki Dell jest sprzętem 14 generacji, zapewniając sobie szczyt listy pod względem wydajności wszystkich serwerów Dell PowerEdge. Sprzęt dedykowany jest szczególnie dużym centrom danych oraz większym przedsiębiorstwom, które każdego dnia pracują na ogromnych ilościach informacji. Decydując się na Dell R740xd firma otrzymuje gwarancję doskonałej ochrony danych, jednocześnie z szybkich do nich dostępem. Urządzenie wyposażone jest w dwa procesowy Intel Xeon SP, który pozwalają na otrzymanie 56 rdzeni oraz do 3 TB pamięci RAM. Dodatkowo możliwe jest zwiększenie skalowalności poprzez zainstalowanie 24 dysków NVMe.

Dlaczego warto zdecydować się na serwer Dell T330?

Urządzenie Dell T330 o budowie tower skierowane jest do mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Serwer posiada procesor Intel wraz z wysoce skalowalną pamięcią DDR4. Parametry te pozwalają na maksymalną wydajność, dzięki czemu wszelkie czynności wykonywane są w znacznie szybszym tempie. Istnieje możliwość zainstalowania aż 8 dysków twardych – SAS bądź SSD. Serwer obsługiwany może być zdalnie, sprawdzi się zatem w zewnętrznych oddziałach firm. Połączenie ochrony przechowywanych danych, wraz z możliwym do nich dostępem w każdej chwili sprawia, że serwer jest urządzeniem niezwykle atrakcyjnym dla szkół, przedszkoli, uniwersytetów bądź instytucji publicznych.

Serwery Dell cechują się doskonałą jakością, bardzo często wybierane są zatem przez największe przedsiębiorstwa, które obsługują kilkadziesiąt oddziałów w każdym państwie na świecie.